Wózek Lionelo Elia
Zdjęcia 28 |
Wózek należy do niższej półki cenowej i przeznaczony jest dla dzieci o wadze do 15 kg. Jest to model laski z dwoma uchwytami po bokach i wygodnym mechanizmem składania, co znacznie ułatwia przechowywanie i transport. Do stelaża przymocowana jest rączka, dzięki której wózek można przewozić jako bagaż podręczny. I nie jest zbyt obszerny i waży tylko 7 kg, więc mamie nie będzie trudno poradzić sobie z nim nawet sama.
Wśród zalet Lionelo Elia jest duża budka XXL, który schodzi do zderzaka. Uzupełnieniem jest siatkowe okienko dla lepszej cyrkulacji powietrza latem oraz możliwość obserwowania maluszka. Fotelik posiada 4-stopniową regulację oparcia oraz 2-stopniową regulację podnóżka, co w przypadku zmęczenia lub zaśnięcia na świeżym powietrzu zamienia się w wygodne miejsce do spania. Za bezpieczeństwo fidgeta odpowiadają 5-punktowe uprzęże, ochronny zderzak i ogranicznik pachwiny.
Koła gumowe nie wymagają konserwacji, para przednia według klasyków jest obrotowa z możliwością zamocowania w pozycji prostej dla lepszej manewrowości i manewrowości. Wózek otrzymał również zawieszenie na przednie koła, które powinno niwelować drgania podczas jazdy po wyboistych drogach. W zestawie moskitiera, pokrowiec przeciwdeszczowy, ciepły śpiworek oraz standardowy kosz na bagaż na zakupy.
Kup Lionelo Elia
Wszystkie ceny 21 →Lionelo LO-ELIA OSLO Wózek Czarny 51 x 80 x 105 cm 75 kg | 260 zł |
LEKKI WÓZEK SPACEROWY DZIECIĘCY SPACERÓWKA SZYBKIE SKŁADANIE LIONELO ELIA | 270 zł |
Lionelo Wózek parasolka Elia Tropical turkusowy | 486 zł |
Lionelo Elia Graphite Lekki Wózek Parasolka + Folia | 339 zł |
Lionelo Lionelo Elia Graphite Lekki Wózek Parasolka + Folia | 339 zł |