Wózek Lionelo Mari Tour 3 in 1
Zdjęcia 35 |
Lionelo Mari Tour 3 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 3 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:60 cm
Waga po złożeniu:13 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Lionelo Mari Tour 3 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO MARI TOUR 3 w 1 Wózek Dziecięcy do 22kg Gondola Fotelik Samochodow | 1 870 zł |
Lionelo, Mari Tour, wózek wielofunkcyjny z zestawem akcesoriów, 3w1, Black | 2 048 zł |
Lionelo, Mari Tour, wózek wielofunkcyjny z zestawem akcesoriów, 3w1, Grey | 2 048 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →