Візочок Lionelo Annet Tour
Фото 7 |
Lionelo Annet Tour
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:57 см
Кишеня на спинці коляски. Капюшон опускається до бампера.
Максимальне навантаження: 22 кг.
Всі характеристики
Купити Lionelo Annet Tour
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LIONELO Annet Tour Wózek Spacerowy do 22 kg Regulacja Uchwytu Regulacja Op | 885 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Annet Tour Lovin Czarny ze wzorem | 750 zł |
WÓZEK SPACEROWY Lionelo Annet Tour 22 kg DUŻE KOŁA regulowana rączka | 739 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Annet Tour Lovin Czarny ze wzorem LO-ANNET TOUR LO | 750 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →