Wózek Lionelo Annet Tour
Zdjęcia 7 |
Lionelo Annet Tour
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:57 cm
Kieszeń z tyłu wózka. Budka opada do barierki.
Maksymalne obciążenie: 22 kg.
Wszystkie dane techniczne
Kup Lionelo Annet Tour
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Annet Tour Wózek Spacerowy do 22 kg Regulacja Uchwytu Regulacja Op | 800 zł |
Lionelo, Wózek spacerowy z akcesoriami, Lionelo Annet Tour Grey Stone do 2 | 629 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Annet Tour Czarno-szary | 750 zł |
WÓZEK SPACEROWY LIONELO ANNET TOUR 22KG DUŻE KOŁA | 776 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Annet Tour Czarno-szary | 750 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →