Wózek Lionelo Mika 3 in 1
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Lionelo Mika 3 in 1
gondola, siedzisko spacerowegondola, siedzisko spacerowe, fotelik samochodowy
Konstrukcja:uniwersalna, 3 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:60 cm
Waga po złożeniu:10 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Lionelo Mika 3 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WÓZEK dziecięcy wielofunkcyjny 3w1 Lionelo MIKA Spacerówka Gondola Foteli | 1 745 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 3w1 + fotelik + akcesoria, Grey Stone, | 1 638 zł |
Lionelo, Mika, wózek wielofunkcyjny z fotelikiem, 3w1, Grey Stone | 1 756 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 3w1 + fotelik + akcesoria, Grey Graphi | 1 638 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 3w1 + fotelik + akcesoria, Blue Navy, | 1 703 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lionelo Mika
Ceny na Lionelo Mika |
---|---|---|---|---|
Lionelo Mika 2 in 1 | od 1 385 zł | 7 oferty | ||
Lionelo Mika 3 in 1 | od 1 638 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →