Wózek EURObaby Smart Pro
Zdjęcia 5 |
EURObaby Smart Pro
Konstrukcja:spacerowy
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Waga po złożeniu:6.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup EURObaby Smart Pro
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wózek EURObaby spacerowy Smart czarny | 280 zł |
EuroBaby, Smart, Wózek dziecięcy, Parasolka, Czerwony | 285 zł |
Wózek spacerowy smart pro czerwony | 325 zł |
Wózek spacerowy smart pro czerwony | 369 zł |
WÓZEK DZIECIĘCY SMART PARASOLKA CZERWONY #D1 Czerwony | 310 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →