Wózek 4BABY Stinger XXIII
Zdjęcia 74 |
4BABY Stinger XXIII
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:56 cm
Waga po złożeniu:10 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup 4BABY Stinger XXIII
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
4Baby Stinger XXIII Black wózek do 22 kg łatwe składanie + Folia | 749 zł |
4baby 4Baby Stinger XXIII Black wózek do 22 kg łatwe składanie + Folia | 749 zł |
4 BABY Wózek spacerowy STINGER XXIII MELANGE LIGHT GREY | 711 zł |
4Baby, Stinger XXIII, wózek spacerowy, Black | 729 zł |
4Baby Stinger XXIII Green wózek do 22 kg łatwe składanie + Folia | 749 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →