Візочок 4BABY Rapid XXIII
Фото 44 |
4BABY Rapid XXIII
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:51 см
Вага в зборі:9.1 кг
Всі характеристики
Купити 4BABY Rapid XXIII
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
4Baby Rapid XXIII Graphite wózek do 22 kg z regulowaną rączką + Folia | 549 zł |
4baby 4Baby Rapid XXIII Graphite wózek do 22 kg z regulowaną rączką + Foli | 549 zł |
4 BABY Wózek spacerowy RAPID XXIII MELANGE LIGHT GREY | 496 zł |
4Baby, Rapid XXIII, wózek spacerowy, Melange Light Grey | 519 zł |
4Baby Rapid XXIII Black wózek do 22 kg z regulowaną rączką + Folia | 549 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →