Візочок 4BABY Twizzy XXII
Фото 13 |
4BABY Twizzy XXII
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:49 см
Вага в зборі:6.9 кг
Всі характеристики
Купити 4BABY Twizzy XXII
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
4baby twizzy xxii wózek spacerowy black | 549 zł |
4Baby, Twizzy XXII, wózek spacerowy, Black | 599 zł |
4baby twizzy xxii wózek spacerowy dark grey | 529 zł |
4baby twizzy xxii wózek spacerowy green | 549 zł |
4baby twizzy xxii wózek spacerowy grey | 536 zł |
4Baby, Twizzy XXII, wózek spacerowy, Graphite | 599 zł |
4Baby, Twizzy XXII, wózek spacerowy, Mokka | 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →