Візочок 4BABY Stinger Pro
Фото 66 |
4BABY Stinger Pro
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Вага в зборі:10.2 кг
Всі характеристики
Купити 4BABY Stinger Pro
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
4Baby Stinger PRO wózek spacerowy | 760 zł |
4Baby Stinger PRO Melange Grey wózek do 22 kg łatwe składanie + Folia | 885 zł |
4baby 4Baby Stinger PRO Melange Grey wózek do 22 kg łatwe składanie + Foli | 885 zł |
4Baby, Stinger Pro, wózek spacerowy, Melange Grey | 859 zł |
4Baby Stinger PRO Black wózek do 22 kg łatwe składanie + Folia | 885 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →