Wózek 4BABY Stinger Pro
Zdjęcia 66 |
4BABY Stinger Pro
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Waga po złożeniu:10.2 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup 4BABY Stinger Pro
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
4Baby Stinger PRO wózek spacerowy | 760 zł |
4Baby Stinger PRO Melange Grey wózek do 22 kg łatwe składanie + Folia | 885 zł |
4baby 4Baby Stinger PRO Melange Grey wózek do 22 kg łatwe składanie + Foli | 885 zł |
4Baby, Stinger Pro, wózek spacerowy, Melange Grey | 859 zł |
4Baby Stinger PRO Black wózek do 22 kg łatwe składanie + Folia | 885 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →