Wózek 4BABY Rapid XXIII
Zdjęcia 44 |
4BABY Rapid XXIII
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:51 cm
Waga po złożeniu:9.1 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup 4BABY Rapid XXIII
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
4Baby Rapid XXIII Graphite wózek do 22 kg z regulowaną rączką + Folia | 549 zł |
4baby 4Baby Rapid XXIII Graphite wózek do 22 kg z regulowaną rączką + Foli | 549 zł |
4 BABY Wózek spacerowy RAPID XXIII MELANGE LIGHT GREY | 496 zł |
4Baby, Rapid XXIII, wózek spacerowy, Melange Light Grey | 519 zł |
4Baby Rapid XXIII Black wózek do 22 kg z regulowaną rączką + Folia | 549 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →