Wózek 4BABY Twizzy XXII
Zdjęcia 13 |
4BABY Twizzy XXII
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:49 cm
Waga po złożeniu:6.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup 4BABY Twizzy XXII
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
4baby twizzy xxii wózek spacerowy black | 549 zł |
4Baby, Twizzy XXII, wózek spacerowy, Black | 599 zł |
4baby twizzy xxii wózek spacerowy dark grey | 529 zł |
4baby twizzy xxii wózek spacerowy green | 549 zł |
4baby twizzy xxii wózek spacerowy grey | 536 zł |
4Baby, Twizzy XXII, wózek spacerowy, Graphite | 599 zł |
4Baby, Twizzy XXII, wózek spacerowy, Mokka | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →