Wózek Hauck Rapid 4
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Stosunkowo niedrogi model spacerowy, który może zapewnić dziecku komfort, przytulność i bezpieczeństwo podczas spacerów na świeżym powietrzu. Produkt jest dość funkcjonalny i wygodny w transporcie i przechowywaniu, ponieważ ma mechanizm składania jak książka. Jednocześnie po złożeniu spacerówka jest dość kompaktowa, że zmieści się do każdego bagażnika samochodu. Model waży 9,3 kg, a maksymalna ładowność deklarowana przez producenta to 15 kg.
Składany uchwyt może służyć jako uchwyt do przenoszenia, co jest wygodne. Wózek posiada 4 plastikowe kółka z plastikowymi obręczami, przednia para wyposażona jest w hamulce, a tylne koła są typu skrętnego, czyli obracają się o 360 °, ale w razie potrzeby są mocowane w pozycji prostej. Sprężynowy system amortyzacji sprawia, że wózek porusza się miękko, zmniejszając poziom uderzeń i wstrząsów.
Sterowanie odbywa się za pomocą solidnego (solidnego) uchwytu, którego wysokość można łatwo dopasować do wzrostu rodziców. Wózek Hauck Rapid 4 posiada pikowane siedzisko, pochylenie oparcia można ustawić w różnych pozycjach, w tym w pozycji leżącej, na wypadek zasypiania dziecka podczas chodzenia. Dodatkowy komfort dla dziecka zapewni podnóżek, którego położenie można również łatwo regulować na wysokość.
Budka, który w razie potrzeby można łatwo i szybko odpiąć, posiada przezroczyste okienko, dzięki czemu rodzice zawsze będą świadomi tego, co robi maluszek. Bezpieczeństwo dziecka gwarantuje ochronna barierka (można go również całkowicie zdjąć) oraz pięciopunktowe (wzmocnione) pasy bezpieczeństwa, w tym pas krokowy. Pod siedziskiem spacerówki znajduje się obszerny kosz na zakupy.
Kup Hauck Rapid 4
Wszystkie ceny 17 →Hauck 3w1 wózek dziecięcy Rapid 4 Trioset gondola dziecięca fotelik samoch | 1 610 zł |
Hauck, Rapid 4, wózek spacerowy, denim/grey | 483 zł |
Hauck spacerówka Rapid 4 obciążenie do 25 kg szybkie składanie regulacja w | 570 zł |
Hauck Spacerówka Rapid 4D do 25 kg szybkie składanie filtr UV 50 gumowe ko | 710 zł |
Hauck Rapid 4R Plus spacerówka do 25 kg z funkcją leżącą od urodzenia duża | 507 zł |