Wózek Hauck Shopper Neo II
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Producent nazywa ten wózek idealną opcją na podróże, zakupy i po prostu spacerowanie po mieście z dzieckiem. I trudno się z tym kłócić, ponieważ model ma wszystko, co niezbędne dla komfortu dziecka i wygody jego rodziców. Główną zaletą jest przestronność: siedzisko jest dość szerokie, więc bez problemu zmieści się w nim duży maluch lub pasażer w obszernych zimowych rzeczach. Jednocześnie konstrukcja pozwala na obciążenie do 25 kg, co oznacza, że wózek posłuży Ci jeszcze dłużej - do ok.
4 roku życia dziecka, aż do całkowitego zniknięcia potrzeby tego transportu. Hauck Shopper Neo II ma regulowane oparcie i podnóżek, które razem tworzą wygodne siedzenie do spania lub jazdy w dowolnej pozycji. Za bezpieczeństwo odpowiada 5-punktowe pasy, a kaptur posiada kilka sekcji, siateczkowe okienko do wentylacji i obserwacji maluszka, a także kieszonkę z tyłu na drobiazgi jak telefon i klucze.
Punktem kulminacyjnym modelu był zderzak, wykonany w formie stolika z dwoma uchwytami na kubki - nie tylko chroni dziecko, ale także umożliwia umieszczenie zabawek, napojów i jedzenia. Podobny uchwyt na kubek jest również zainstalowany na uchwycie, ponieważ spacery powinny być przyjemne także dla rodziców. Warto również zwrócić uwagę na koła - konwencjonalne tylne i sparowane przednie, również z amortyzacją sprężynową dla bardziej miękkiej jazdy. Dla lepszej zwrotności przednie koła są obrotowe z możliwością zablokowania w pozycji prostej.
Kup Hauck Shopper Neo II
Hauck Shopper Neo II spacerówka do 25 kg z funkcją leżącą od narodzin skła | 427 zł |
Hauck, Shopper Neo II, Wózek spacerowy, Caviar/Silver | 575 zł |
Hauck, Shopper Neo II, wózek spacerowy, grey | 609 zł |
hauck wózek Shopper Neo II Grey | 575 zł |
Hauck, Shopper Neo II, wózek spacerowy, Caviar, Silver | 557 zł |