Karta pamięci Lexar Professional CFexpress Type-B 1 TB (LCXEXPR001T-RNENG)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Lexar Professional CFexpress Type-B 1Tb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional CFexpress Type-B 1 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Gold 1TB | 3 186 zł |
Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Gold 1TB 121389 | 3 180 zł |
Lexar CFexpress 1TB Type B Gold Pro Series - Dostawa GRATIS! czytnik grati | 1 999 zł |
Karta Lexar CFexpress typ-B Pro Gold R1900/W1500 1TB | 1 899 zł |
Lexar 1TB Professional Type B GOLD 1900MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 1 899 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar Professional CFexpress Type-B
Ceny na Lexar Professional CFexpress Type-B |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional CFexpress Type-B 64 GB | od 561 zł | 3 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 128 GB | od 649 zł | 2 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 256 GB | od 1 247 zł | 5 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 512 GB | od 1 699 zł | 1 oferta | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 1 TB | od 1 899 zł | 6 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 2 TB | od 2 849 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →