Карта пам'яті Lexar Professional CFexpress Type-B 2 ТБ (LCXEXPR002T-RNENG)
Відео 2Фото 6 |
Lexar Professional CFexpress Type-B 2Tb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional CFexpress Type-B 2 ТБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Gold 2TB | 5 022 zł |
Karta pamięci LEXAR CFexpress Pro Gold 2TB 121390 | 5 017 zł |
Lexar CFexpress 2TB Type B Gold Pro Series (w magazynie!) - Dostawa GRATIS | 2 999 zł |
Karta Lexar CFexpress typ-B Pro Gold R1900/W1500 2TB | 2 849 zł |
Lexar 2TB Professional Type B GOLD 1900MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 2 849 zł |
Відеоогляди
Модификації Lexar Professional CFexpress Type-B
Ціни на Lexar Professional CFexpress Type-B |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional CFexpress Type-B 64 ГБ | від 561 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 128 ГБ | від 649 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 256 ГБ | від 1 247 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 512 ГБ | від 1 699 zł | 1 пропозиція | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 1 ТБ | від 1 899 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional CFexpress Type-B 2 ТБ | від 2 849 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо