Карта пам'яті Sony CFexpress Type B Tough 512 ГБ (CEB-G512)
Фото 7 |
Sony CFexpress Type B Tough 512Gb |
|
Інтерфейс PCI Express Gen3 x2
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony CFexpress Type B Tough 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Cfexpress Tough karta pamięci czarna 512 GB CEBG512/J | 2 714 zł |
Karta Sony TOUGH CEB-G CFexpress 512 GB (CEBG512) | 2 327 zł |
Sony CF Express B 512GB CEB-G 1700mb/s (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 110 zł |
Sony Cfexpress Type-b 512gb Memory Card Czarny CEBG512 | 2 484 zł |
Sony Wytrzymała karta pamięci CFexpress typu B 512 GB odczyt 1700 MB/s zap | 2 001 zł |
Модификації Sony CFexpress Type B Tough
Ціни на Sony CFexpress Type B Tough |
---|---|---|---|---|
Sony CFexpress Type B Tough 128 ГБ | від 933 zł | 5 пропозицій | ||
Sony CFexpress Type B Tough 256 ГБ | від 1 398 zł | 3 пропозиції | ||
Sony CFexpress Type B Tough 512 ГБ | від 2 001 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →