Карта пам'яті Sony SDXC SF-E Series UHS-II 64 ГБ (SF-E64/T1)
Фото 7 |
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sony SDXC SF-E Series UHS-II
Ціни на Sony SDXC SF-E Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 64 ГБ | від 131 zł | 2 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 128 ГБ | від 249 zł | 2 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 256 ГБ | від 494 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →