SSD Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG 960 GB
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Lexar LNQ100X960G-RNNNG 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG 960 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar NQ100 25" 960GB Seria ATA III LNQ100X960G-RNNNG | 402 zł |
Lexar NQ100 960GB HD-SSD25-LXE-008 | 269 zł |
Dysk SSD Lexar NQ100 960GB 2.5" SATA III (LNQ100X960G-RNNNG) | 273 zł |
Lexar NQ100 960GB | 245 zł |
Lexar, Dysk przenośny SSD NQ100 960GB SATA3 2.5 (LNQ100X960G-RNNNG) | 249 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG
Ceny na Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar NQ100 LNQ100X240G-RNNNG 240 GB | od 99 zł | 6 oferty | ||
Lexar NQ100 LNQ100X480G-RNNNG 480 GB | od 140 zł | 12 oferty | ||
Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG 960 GB | od 245 zł | 11 oferty | ||
Lexar NQ100 LNQ100X1920G-RNNNG 1.92 TB | od 448 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →