SSD Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG 960 ГБ
Відео 5Фото 3 |
Lexar LNQ100X960G-RNNNG 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG 960 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar NQ100 25" 960GB Seria ATA III LNQ100X960G-RNNNG | 402 zł |
Lexar NQ100 960GB HD-SSD25-LXE-008 | 269 zł |
Dysk SSD Lexar NQ100 960GB 2.5" SATA III (LNQ100X960G-RNNNG) | 273 zł |
Lexar NQ100 960GB | 245 zł |
Lexar, Dysk przenośny SSD NQ100 960GB SATA3 2.5 (LNQ100X960G-RNNNG) | 249 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG
Ціни на Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar NQ100 LNQ100X240G-RNNNG 240 ГБ | від 97 zł | 9 пропозицій | ||
Lexar NQ100 LNQ100X480G-RNNNG 480 ГБ | від 140 zł | 12 пропозицій | ||
Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG 960 ГБ | від 245 zł | 16 пропозицій | ||
Lexar NQ100 LNQ100X1920G-RNNNG 1.92 ТБ | від 448 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →