SSD Lexar NM710 LNM710X002T-RNNNG 2 TB
Zdjęcia 4 |
Lexar LNM710X002T-RNNNG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar NM710 LNM710X002T-RNNNG 2 TB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar SSD M2 2TB NM710 PCIe Gen4x4 NVMe LNM710X002T-RNNNG | 560 zł |
Lexar NM710 SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 579 zł |
Lexar Dysk SSD NM710 2TB NVMe M.2 2280 4850/4500MB/s DGLXRWKT02NM710 | 551 zł |
Lexar NM710 Pci-e NVMe 2TB HD-SSDM2-LXE-020 | 509 zł |
Dysk LEXAR NM710 2TB SSD | 510 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Lexar NM710 LNM710X002T-RNNNG
Ceny na Lexar NM710 LNM710X002T-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM710 LNM710X500G-RNNNG 500 GB | od 185 zł | 26 oferty | ||
Lexar NM710 LNM710X001T-RNNNG 1 TB | od 200 zł | 25 oferty | ||
Lexar NM710 LNM710X002T-RNNNG 2 TB | od 492 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →