Karta pamięci Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 512 GB (LCXEXDM512G-RNENG)
Zdjęcia 5 |
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Professional 512 GB CFexpress typ B 1900 MB/s Diamond Series Diamond | 2 381 zł |
Lexar CFexpress 512GB Type B Diamond Series - Dostawa GRATIS! czytnik grat | 3 890 zł |
Lexar 512GB Professional Type B DIAMOND 1900MB/s VPG400 - darmowy odbiór w | 2 199 zł |
Modyfikacje Lexar CFexpress Pro Diamond Type B
Ceny na Lexar CFexpress Pro Diamond Type B |
---|---|---|---|---|
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 128 GB | od 899 zł | 2 oferty | ||
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 256 GB | od 1 349 zł | 4 oferty | ||
Lexar CFexpress Pro Diamond Type B 512 GB | od 2 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →