Карта пам'яті OWC Atlas Pro CFexpress 1 ТБ
OWC Atlas Pro CFexpress 1Tb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OWC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OWC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OWC Atlas Pro CFexpress 1 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OWC Atlas Pro 1 TB wysokowydajna karta pamięci CFexpress typu B i ekonomic | 1 730 zł |
OWC CFexpress Atlas Pro 1TB 1700/1500 MB/s RF-CF-OWC-004 | 1 829 zł |
Karta OWC Atlas Pro CFexpress 1 TB (OWCCFXB2P01000) | 2 124 zł |
Модификації OWC Atlas Pro CFexpress
Ціни на OWC Atlas Pro CFexpress |
---|---|---|---|---|
OWC Atlas Pro CFexpress 128 ГБ | від 509 zł | 3 пропозиції | ||
OWC Atlas Pro CFexpress 256 ГБ | від 709 zł | 4 пропозиції | ||
OWC Atlas Pro CFexpress 512 ГБ | від 899 zł | 2 пропозиції | ||
OWC Atlas Pro CFexpress 1 ТБ | від 1 730 zł | 3 пропозиції | ||
OWC Atlas Pro CFexpress 2 ТБ | від 3 399 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →