Laptop Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003JPB]
Zdjęcia 21 | od 6 499 do 9 500 zł Porównaj ceny 7 →2023 rokLegiongamingowypojemna bateria240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz Karta graficzna:RTX 4070 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Slim 5 16APH8 8
Dane techniczne
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003JPB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003JPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion Slim 5 16APH8 16" IPS 240Hz R7-7840HS 16GB RAM 512GB | 9 500 zł |
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 Ryzen 7 7840HS 16" WQXGA IPS 500nits AG 16GB D | 8 126 zł |
Laptop Lenovo Legion Slim 5 16APH8 16''WQXGA 240Hz Ryzen 7 7840HS RTX4070 | 8 399 zł |
Lenovo Legion Slim 5-16 R7-7840HS/16GB/512 RTX4070 240Hz - darmowy odbiór | 6 499 zł |
Lenovo Legion Slim 5-16 R7-7840HS/16GB/512/Win11X RTX4070 240Hz - darmowy | 7 049 zł |
Zamknij
Polecamy