Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003JPB]
Фото 21 | від 6 499 до 9 500 zł Порівняти ціни 7 →2023 рікLegionігровийавтономний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц Відеокарта:RTX 4070 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo Legion Slim 5 16APH8 8
Характеристики
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003JPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003JPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO Legion Slim 5 16APH8 16" IPS 240Hz R7-7840HS 16GB RAM 512GB | 9 500 zł |
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 Ryzen 7 7840HS 16" WQXGA IPS 500nits AG 16GB D | 8 126 zł |
Laptop Lenovo Legion Slim 5 16APH8 16''WQXGA 240Hz Ryzen 7 7840HS RTX4070 | 8 399 zł |
Lenovo Legion Slim 5-16 R7-7840HS/16GB/512 RTX4070 240Hz - darmowy odbiór | 6 499 zł |
Lenovo Legion Slim 5-16 R7-7840HS/16GB/512/Win11X RTX4070 240Hz - darmowy | 7 049 zł |
Закрити
Рекомендуємо