Laptop Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE003UPB]
Zdjęcia 16 | od 3 599 do 5 200 zł Porównaj ceny 6 →2022 rokLegiongamingowypojemna bateria+165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowaniepodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 5, 6600H, 3.3 GHz Karta graficzna:RTX 3050 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.35 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion 5 15ARH7 6
Dane techniczne
Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE003UPB] 2022 rokLegiongamingowypojemna bateria+165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowaniepodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE003UPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7 15.6" IPS 165Hz R5-6600H 16GB RAM 512GB SSD | 5 200 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7 Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 16GB DDR5 48 | 4 654 zł |
Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5-6600H/16GB/512/Win11 RTX3050 165Hz - darmowy od | 3 599 zł |
Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5-6600H/32GB/512/Win11 RTX3050 165Hz - darmowy od | 3 999 zł |
Zamknij
Polecamy