Ноутбук Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE003UPB]
Фото 16 | від 3 599 до 5 200 zł Порівняти ціни 6 →2022 рікLegionігровийавтономний+165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкапідсвічуванняхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 6600H, 3.3 ГГц Відеокарта:RTX 3050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.35 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 15ARH7 6
Характеристики
Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE003UPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 15ARH7 [5 15ARH7 82RE003UPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO Legion 5 15ARH7 15.6" IPS 165Hz R5-6600H 16GB RAM 512GB SSD | 5 200 zł |
Lenovo Legion 5 15ARH7 Ryzen 5 6600H 15.6" FHD IPS 300nits AG 16GB DDR5 48 | 4 654 zł |
Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5-6600H/16GB/512/Win11 RTX3050 165Hz - darmowy od | 3 599 zł |
Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5-6600H/32GB/512/Win11 RTX3050 165Hz - darmowy od | 3 999 zł |
Закрити
Рекомендуємо