Klocki Lego Arins Rising Dragon Strike 71803
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Lego Arins Rising Dragon Strike 71803 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Arins Rising Dragon Strike 71803
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków Lego NINJAGO Atak zbuntowanego smoka Arina 27 elementów (71Chłopcy i dziewczynki w wieku od 6 lat mogą odtworzyć przygody z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO Dragon Rising... więcejz zestawem Atak wschodzącego smoka Arin Ninja (71803). Dzieciom spodoba się budowanie pierwszego w historii LEGO NINJAGO smoka, zanim przyczepią mu złoty ogon i zobaczą, jak rusza do walki.Zestaw zawiera dwie minifigurki: Arina, smoczego rebelianta, który nosi katanę i może dosiadać smoczego modelu, oraz szponiastego wojownika w wilczej masce z mieczem. Dzieci mogą organizować epickie bitwy między figurkami ninja, aby zdobyć jasnozielony element smoczej mocy z ruchomej paszczy żółtego smoka.Pozostałe zestawy dla dzieci LEGO NINJAGO z serii Ninja obejmują roboty, pojazdy i świątynie, dzięki czemu fani mogą odgrywać historie z własnymi postaciami (zestawy sprzedawane oddzielnie). Każdą fantastyczną zabawkę można zbudować za pomocą aplikacji LEGO Builder, która poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez łatwą do zrozumienia przygodę z budowaniem. Rozetka.plZłóż skargę | 33 zł |
LEGO Klocki LEGO Ninjago - Atak Powstającego Smoka Arina 71803 WielokoloroDzięki zestawowi Lego Ninjago Atak powstającego smoka Arina (71803) chłopcy i dziewczynki w wieku od sześciu lat mogą odtwarz... więcejać swoje ulubione przygody z drugiego sezonu serialu Ninjago Powstanie Smoków. W zestawie znajdują się dwie minifigurki: Arina z kataną, który może dosiadać smoka, oraz wojownika Wilczej Maski z mieczem. Dzieci mogą organizować starcia pomiędzy figurkami ninja, aby zdobyć zielony element mocy smoka znajdujący się w ruchomej paszczy żółtego smoka. MediaMarkt.plZłóż skargę | 40 zł |
LEGO Ninjago 71803 Atak powstaj?cego smoka ArinaPrzygotuj si? na pe?ne akcji bitwy ninja, bo Arin b?dzie walczy? z wojownikiem Wilczej Maski! Usad? Arina na grzbiecie smoka,... więcejnaci?nij jego ogon i patrz, jak Arin, nape?niony moc? smoka, rusza do bitwy! Czy uda mu si? obali? z?ego wilczego wojownika dzier??cego swój miecz? Czy uda mu si? ocali? nowy ?wiat NINJAGO®? To zale?y tylko od Ciebie! Dzieci mog? wystrzeli? lataj?cego smoka w powietrze, naciskaj?c jego ogon Zestaw z ninja zawiera dwie minifigurki: Arina z powstaj?cym smokiem i wojownika Wilczej Maski Zabawka akcji zawiera zielony element mocy smoka Pomys? na prezent dla dzieci w wieku od sze?ciu lat, które chc? rozgrywa? bitwy z ninja Sprawd? te? inne zestawy LEGO® NINJAGO® (sprzedawane osobno), które dzieci mog? zbiera? 6+, 27 elements, 220mm x 190mm x 70mm Proshop.plZłóż skargę | 49 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Ninjago 71803 Atak Powstającego Smoka Arina DZI-Klocki LEGO® 71803 Atak powstającego smoka Arina Dzięki zestawowi LEGO® NINJAGO® Atak powstającego smoka Arina (71803) chłopc... więcejy i dziewczynki w wieku od sześciu lat mogą odtwarzać swoje ulubione przygody z drugiego sezonu serialu NINJAGO® Powstanie Smoków. Dzieci nie będą mogły się doczekać, aż zbudują pierwszą w historii zabawkę dla fanów smoczych walk LEGO NINJAGO, a potem nacisną złoty ogon smoka i zobaczą, jak wkracza do epickiej bitwy. W zestawie znajdują się dwie minifigurki: Arina z kataną, który może dosiadać smoka, oraz wojownika Wilczej Maski z mieczem. Dzieci mogą organizować starcia pomiędzy figurkami ninja, aby zdobyć zielony element mocy smoka znajdujący się w ruchomej paszczy żółtego smoka. Seria zabawek ninja do zbudowania dla dzieci LEGO NINJAGO obejmuje mechy, pojazdy i świątynie, dzięki czemu fani mogą odgrywać historie ze swoimi bohaterami (zestawy sprzedawane osobno). Każdą fantastyczną zabawkę można stworzyć z pomocą aplikacji LEGO Builder, która poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez łatwą i intuicyjną przygodę z budowaniem. Pełna akcji zabawka ze smokiem — chłopcy i dziewczynki w wieku od sześciu lat mogą rozgrywać bitwy z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO® Powstanie smoków ze smokiem Arina do zbudowania Zestaw akcji z ninja — dzieci mogą umieścić Arina na grzbiecie figurki żółtego smoka, nacisnąć jego złoty ogon i posłać obie postacie do akcji Dwie minifigurki LEGO® NINJAGO® — ten zestaw ninja zawiera minifigurkę Arina uzbrojoną w katanę, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać role w starciach ze szponiastym wojownikiem Wilczej Maski, który również ma miecz. Zielony element mocy smoka — zabawka żółtego smoka ma w pysku zielony element mocy smoka Prezent dla ninja — zestaw LEGO® NINJAGO® zapewnia świetną zabawę podczas budowania i zabawy. To świetny pomysł na prezent dla dzieci, które zasługują na niespodziankę Jeszcze więcej przygód ninja — sprawdź inne zestawy akcji LEGO® NINJAGO® (sprzedawane osobno), aby organizować wyścigi między postaciami Świat ninja dla dzieci — zestawy LEGO® NINJAGO® zawierają mechy, pojazdy i świątynie, dzięki którym dzieci mogą wkroczyć do fantastycznego świata przygód z bohaterami ninja Wymiary — ten 27-elementowy zestaw zawiera smoka do zbudowania, który ma 2 cm wysokości, 18 cm długości i 18 cm szerokości Komputronik.plZłóż skargę | 37 zł |
LEGO 71803 Atak powstającego smoka ArinaLEGO 71803 Atak powstającego smoka Arina
Dzięki zestawowi LEGO® NINJAGO® Atak powstającego smoka Arina (71803) chłopcy... więceji dziewczynki w wieku od sześciu lat mogą odtwarzać swoje ulubione przygody z drugiego sezonu serialu NINJAGO® Powstanie Smoków. Dzieci nie będą mogły się doczekać, aż zbudują pierwszą w historii zabawkę dla fanów smoczych walk LEGO NINJAGO, a potem nacisną złoty ogon smoka i zobaczą, jak wkracza do epickiej bitwy.
W zestawie znajdują się dwie minifigurki: Arina z kataną, który może dosiadać smoka, oraz wojownika Wilczej Maski z mieczem. Dzieci mogą organizować starcia pomiędzy figurkami ninja, aby zdobyć zielony element mocy smoka znajdujący się w ruchomej paszczy żółtego smoka.
Seria zabawek ninja do zbudowania dla dzieci LEGO NINJAGO obejmuje mechy, pojazdy i świątynie, dzięki czemu fani mogą odgrywać historie ze swoimi bohaterami (zestawy sprzedawane osobno). Każdą fantastyczną zabawkę można stworzyć z pomocą aplikacji LEGO Builder, która poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez łatwą i intuicyjną przygodę z budowaniem.
Pełna akcji zabawka ze smokiem — chłopcy i dziewczynki w wieku od sześciu lat mogą rozgrywać bitwy z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO® Powstanie smoków ze smokiem Arina do zbudowania
Zestaw akcji z ninja — dzieci mogą umieścić Arina na grzbiecie figurki żółtego smoka, nacisnąć jego złoty ogon i posłać obie postacie do akcji
Dwie minifigurki LEGO® NINJAGO® — ten zestaw ninja zawiera minifigurkę Arina uzbrojoną w katanę, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać role w starciach ze szponiastym wojownikiem Wilczej Maski, który również ma miecz.
Zielony element mocy smoka — zabawka żółtego smoka ma w pysku zielony element mocy smoka
Prezent dla ninja — zestaw LEGO® NINJAGO® zapewnia świetną zabawę podczas budowania i zabawy. To świetny pomysł na prezent dla dzieci, które zasługują na niespodziankę
Jeszcze więcej przygód ninja — sprawdź inne zestawy akcji LEGO® NINJAGO® (sprzedawane osobno), aby organizować wyścigi między postaciami
Świat ninja dla dzieci — zestawy LEGO® NINJAGO® zawierają mechy, pojazdy i świątynie, dzięki którym dzieci mogą wkroczyć do fantastycznego świata przygód z bohaterami ninja
Wymiary — ten 27-elementowy zestaw zawiera smoka do zbudowania, który ma 2 cm wysokości, 18 cm długości i 18 cm szerokości
Specyfikacja:
-
Marka: Lego Ninjago
-
Kod Ean: 5702017565538 Carrefour.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 34 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego NinjagoPorównaj w tabeli →
od 34 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 78 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 400 zł
wiek 14+, unisex, science fiction, elementów 5685 szt., bohaterów 19 szt.
od 50 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 307 szt., bohaterów 4 szt.
od 23 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 146 szt., bohaterów 1 szt.
od 99 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 322 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 322 zł
wiek 10+, unisex, science fiction, elementów 973 szt., modeli 2, ruchome części
od 120 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 479 szt., modeli 2, bohaterów 5 szt., ruchome części
od 395 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 1029 szt., bohaterów 6 szt.
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 64 szt., bohaterów 2 szt.
od 218 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 616 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 57 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 132 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 53 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 522 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 144 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 449 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 238 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 794 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 27 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 61 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 103 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
Arin's Rising Dragon Strike EARLY 2024 Review! | LEGO Ninjago Dragons Rising Set 71803
28 grudnia 202312 659 przegląd
Lego Ninjago Rising Dragon Strike (71801-71803) Multi-Set Reviews
14 stycznia 2024230 przegląd
Lego Ninjago Dragons Rising (Rising Dragon Nya, Kia, And Aaron 2024 New  71802 71803 71801 review
5 stycznia 20241 261 przegląd
Review of the 71803 Lego Ninjago Arin’s Rising Dragon Strike (2024)
31 stycznia 2024425 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 24 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 26 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 5+, unisex, magnetyczne, zestawy elementów, elementów 33 szt., ruchome części
od 572 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 186 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 50 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 760 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 2164 szt., bohaterów 4 szt., efekty świetlne
od 105 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 503 szt., ruchome części