System do prasowania Laurastar S Pure Plus (71531)
Zdjęcia 6 |
Laurastar S Pure Plus |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laurastar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laurastar.
Kup Laurastar S Pure Plus
Wszystkie ceny 14 →Laurastar S Pure Aktywna Deska do Prasowania Pearl Blue 42 x 20 x 137 cm 0 | 4 979 zł |
LAURASTAR System do prasowania LAURASTAR S Pure Pistacjowo-srebrny | 4 979 zł |
System do prasowania LAURASTAR S Pure | 4 979 zł |
System do prasowania LAURASTAR S Pure | 4 979 zł |
Kompaktowe i praktyczne rozwiązanie
Jeden z flagowych systemów do prasowania marki Laurastar wyróżnia się stylowym i przemyślanym designem. Na przykład, umieszczając zdejmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,2 litra i generator pary wzdłuż nóg podporowych, po złożeniu jest kompaktowy. W rezultacie przechowywanie Laurastar S Plus wymaga niszy o szerokości zaledwie 20 cm.
Model posiada składany żelazny stojak, który daje dostęp do schowka. Szafka wykonana jest z żaroodpornego tworzywa sztucznego, co oznacza, że nie trzeba czekać na ostygnięcie stopy urządzenia. W zestawie dostawczym znajduje się również tradycyjna regulacja wysokości powierzchni roboczej (od 82 do 102 cm), rolki transportowe oraz wymienne granulaty filtracyjne (wkłady) przeznaczone do oczyszczania wody z kamienia.
Łatwy poślizg i delikatna pielęgnacja
Żelazko Laurastar S Plus posiada aluminiową podeszwę, co wpływa zarówno na niską wagę urządzenia (1,26 kg), jak i łatwe ślizganie się po różnych materiałach. Podstawę uzupełnia 9 otworów wylotowych pary, a pod uchwytem znajduje się tradycyjny regulator temperatury. Proponowana jest również specjalna stopa z dyszą, która zmniejsza niepożądany wpływ wysokiej temperatury na delikatne tkaniny.
Generator pary o mocy 2200 W potrzebuje około 3 minut na wstępne podgrzanie płynu. Producent deklaruje stałe ciśnienie robocze 3,5 bara, co zapewnia głęboką penetrację pary nie tylko w lekkie, ale także w różne gęste, wielowarstwowe tekstylia.
Aktywna i kontrolowana deska do prasowania
Aby dorównać jego statusowi, system jest wyposażony w aktywną powierzchnię prasującą. Obsługuje funkcję tworzenia podciśnienia lub nadmuchu, a użytkownik może nie tylko wybrać odpowiednie tryby, ale również możliwość ustawienia jednej z 2 prędkości obrotowych 16-watowego wentylatora. Ale ogrzewanie powierzchni roboczej nie jest zapewnione.
Wśród innych opcji wyróżniamy automatyczne wyłączanie (po 15 minutach bezczynności), łatwy transport dzięki umiarkowanej wadze całkowitej (19 kg) i rolkom transportowym. Wady modelu to wysoka cena. To prawda, że jest niższy niż w powiązanej wersji Smart M, która obsługuje sterowanie ze smartfona. Dlatego jeśli potrzebujesz wysokiej jakości urządzenia, które po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, to Laurastar S Plus zdecydowanie nie powinien być pozbawiony uwagi.