Żelazko z generatorem pary Laurastar Lift Xtra
Zdjęcia 17 |
Laurastar Lift Xtra |
|
Pulsująca para zapewnia optymalną dystrybucję pary w ubraniach i oszczędza wodę i energię
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laurastar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laurastar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laurastar Lift Xtra
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Generator pary LAURASTAR Lift Xtra 1980 | 1 900 zł |
Laurastar Lift Xtra Aluminium Aluminium 3D | 2 789 zł |
laurastar Generator Pary Laurastar Lift Xtra 1980 | 2 799 zł |
GENERATOR PARY LAURASTAR LIFT XTRA 1980 | 2 750 zł |
Laurastar Lift Xtra Aluminium Aluminium 3D | 2 789 zł |
laurastar Generator Pary Laurastar Lift Xtra Aluminium | 2 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →