Opona całoroczna Kumho Road Venture AT52 265/60 R18 110T
Wideo 9Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Road Venture AT52 265/60 R18 110T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Road Venture AT52 265/60 R18 110T
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Road Venture AT52 (265/60 R18 110T) 2326263 | 891 zł |
Kumho Road Venture AT52 ( 265/60 R18 110T 4PR ) 2326263 | 660 zł |
Kumho Road Venture AT52 ( 265/60 R18 110T 4PR ) | 668 zł |
Kumho Road Venture AT52 (265/60 R18 110T) 2340343 | 697 zł |
Kumho Road Venture AT52 ( 265/60 R18 110T 4PR ) 2340343 | 619 zł |
Kumho Road Venture AT52 ( 265/60 R18 110T 4PR ) | 626 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →