Всесезонна шина Matador MP 72 Izzarda A/T 2 265/60 R18 110H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador MP 72 Izzarda A/T 2 265/60 R18 110H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador MP 72 Izzarda A/T 2 265/60 R18 110H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Matador MP72 Izzarda A/T 2 FR MS - 265/60R18 110H - Opona letnia 265/60 R1 | 853 zł |
Matador MP72 Izzarda A/T 2 ( 265/60 R18 110H ) 15901980000 | 721 zł |
Matador MP72 Izzarda A/T 2 (265/60 R18 110H) 15901980000 | 720 zł |
Matador MP72 Izzarda A/T 2 ( 265/60 R18 110H ) | 731 zł |
Opony całoroczne 265/60R18 110H MP72 Izzarda A/T 2 Matador 2022 | 687 zł |
GOMME PNEUMATICI MATADOR 265/60 R18 110H MP 72 IZZARDA 4X4 A/T 2 MS XL 159 | 869 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →