Opona całoroczna Matador MP 72 Izzarda A/T 2 265/60 R18 110H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Matador MP 72 Izzarda A/T 2 265/60 R18 110H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Matador MP 72 Izzarda A/T 2 265/60 R18 110H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Matador MP72 Izzarda A/T 2 FR MS - 265/60R18 110H - Opona letnia 265/60 R1 | 853 zł |
Matador MP72 Izzarda A/T 2 ( 265/60 R18 110H ) 15901980000 | 722 zł |
Matador MP72 Izzarda A/T 2 (265/60 R18 110H) 15901980000 | 720 zł |
Matador MP72 Izzarda A/T 2 ( 265/60 R18 110H ) | 731 zł |
Opony całoroczne 265/60R18 110H MP72 Izzarda A/T 2 Matador 2022 | 687 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →