Bojler Kospel POC.G-10 Luna
1 567 zł Kup! Elektryczny pojemnościowy ogrzewacz wody POC.G-10 Luna inox, nadumywalkowyOnninen Sp. z o.o.Dostawa: w Polsce Złóż skargę |
Kospel POC.G-10 Luna 5 l 2 kWh przyłącza na dole 5 l 2 kWh przyłącza na górze 10 l 2 kWh przyłącza na dole 10 l 2 kWh przyłącza na górze |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kospel POC.G-10 Luna
Ceny na Kospel POC.G-10 Luna |
---|---|---|---|---|
Kospel POC.G-5 Luna | od 1 311 zł | 1 oferta | ||
Kospel POC.D-5 Luna | od 537 zł | 2 oferty | ||
Kospel POC.G-10 Luna | od 1 567 zł | 1 oferta | ||
Kospel POC.D-10 Luna | od 691 zł | 2 oferty |
Polecamy