Wanna Kolo Comfort Plus 190x90 cm
Kolo Comfort Plus 190x90 |
|
Zagłówek i siedzisko sprzedawane oddzielnie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Comfort Plus 190x90 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Wanna do zabudowy Koło Comfort Plus 190x90 cm prostokątna biały połys | 2 193 zł |
Wanna prostokątna Comfort Plus 190 x 90 Koło | 1 979 zł |
KOŁO XWP1491000 COMFORT PLUS Wanna akrylowa prostokątna 190 x 90 cm, z uch | 2 013 zł |
Koło Wanna do zabudowy Koło Comfort Plus 190x90 cm prostokątna biały połys | 2 378 zł |
Wanna prostokątna Comfort Plus 190 x 90 Koło | 2 099 zł |
Modyfikacje Kolo Comfort Plus
Ceny na Kolo Comfort Plus |
---|---|---|---|---|
Kolo Comfort Plus 150x75 cm | od 1 429 zł | 4 oferty | ||
Kolo Comfort Plus 160x80 cm | od 1 347 zł | 8 oferty | ||
Kolo Comfort Plus 170x75 cm | od 1 347 zł | 9 oferty | ||
Kolo Comfort Plus 180x80 cm | od 1 421 zł | 7 oferty | ||
Kolo Comfort Plus 190x90 cm | od 1 979 zł | 5 oferty |
Polecamy