Wanna Kolo Comfort Plus 160x80 cm
Kolo Comfort Plus 160x80 |
|
Zagłówek i siedzisko sprzedawane oddzielnie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Comfort Plus 160x80 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Wanna do zabudowy Koło Comfort Plus 160x80 cm prostokątna biały połys | 1 591 zł |
Wanna Prostokątna 160X80 Koło Comfort Plus Xwp1460000 | 1 397 zł |
Wanna prostokątna Comfort Plus 160 x 80 Koło | 1 659 zł |
KOłO XWP1460000 COMFORT PLUS wanna prostokątna 160x80 cm, bez uchwytów | 1 347 zł |
Wanna prostokątna Comfort Plus 160x80 cm, z uchwytami | 3 375 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Kolo Comfort Plus
Ceny na Kolo Comfort Plus |
---|---|---|---|---|
Kolo Comfort Plus 150x75 cm | od 1 429 zł | 4 oferty | ||
Kolo Comfort Plus 160x80 cm | od 1 347 zł | 8 oferty | ||
Kolo Comfort Plus 170x75 cm | od 1 347 zł | 9 oferty | ||
Kolo Comfort Plus 180x80 cm | od 1 421 zł | 7 oferty | ||
Kolo Comfort Plus 190x90 cm | od 1 979 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →