Telewizor Kivi 32F750NB 32 "
Zdjęcia 8 |
Kivi 32F750NB 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1920x1080 px, 60 Hz, Direct LED
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Kivi 32F750NB 32 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Kivi 32F750NB 32 cale Full HD | 899 zł |
Telewizor KIVI 32F750NB 32" LED Android TV | 899 zł |
KIVI 32F750NB 32" LED Android TV - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 899 zł |
Modyfikacje Kivi 32F750NB
Ceny na Kivi 32F750NB |
---|---|---|---|---|
Kivi 32F750NB 32 " | od 899 zł | 5 oferty | ||
Kivi 40F750NB 40 " | od 1 000 zł | 3 oferty | ||
Kivi 43F750NB 43 " | od 1 100 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →