Telewizor Allview 32IPLAY6000-H 32 "
Allview 32IPLAY6000-H 32 "
2022 rok
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 60 Hz, Direct LED
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Allview 32IPLAY6000-H 32 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Allview Telewizor 32 cale LED 32IPLAY6000-H TVAVW32LIP6000H | 699 zł |
Allview Telewizor 32 cale LED 32IPLAY6000-H 111525 | 699 zł |
Allview 32iPlay6000-H 32" (81cm) HD Ready Smart LED TV ...nie z tej ziemi | 760 zł |
Allview 32iPlay6000-H 32"" (81cm) HD Ready Smart LED TV | 890 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →