Soundbar Trust GXT 620 Axon (24482)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Trust GXT 620 Axon 2022 rokТВ 32" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trust GXT 620 Axon
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trust Gaming GXT 620 Axon 12W RGB Podświetlana listwa dźwiękowa zasilanie | 100 zł |
Soundbar komputerowy TRUST GXT 620 Axon RGB | 100 zł |
Soundbar komputerowy TRUST GXT 620 Axon RGB 24482 | 100 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →