Karta pamięci KIOXIA Exceria High Endurance microSD 32 GB (LMHE1G032GG2)
Zdjęcia 4 |
KIOXIA Exceria High Endurance microSDHC 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria High Endurance microSD 32 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta SD MicroSD 32 GB Kioxia Exceria High LMHE1G032GG2 | 81 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria High Endurance microSDHC 32GB | 60 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria High Endurance microSDHC 32GB LMHE1G032GG2 | 60 zł |
Karta pamięci 32GB + adapter microSDHC, UHS-1, U3, V10, A1 KIOXIA Exceria | 58 zł |
Kioxia Karta pamięci Exceria High Endurance (M303E), 32GB, microSDHC, LMHE | 64 zł |
Modyfikacje KIOXIA Exceria High Endurance microSD
Ceny na KIOXIA Exceria High Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 32 GB | od 58 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 64 GB | od 94 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 128 GB | od 110 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 256 GB | od 238 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →