Pamięć RAM Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S8/8
Kingston KVR26S19S8/8 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S8/8
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM KINGSTON 8GB 2666MHz | 94 zł |
Kingston 8GB [1x8GB 2666MHz DDR4 Non-ECC CL19 SODIMM 1Rx8] RD-DDR4266-KNG- | 97 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 8GB 2666MHz | 94 zł |
Kingston DDR4 8GB 2666 CL19 | 100 zł |
Kingston Pamięć DDR4 SODIMM 8GB/ 2666 CL19 1Rx8 KVR26S19S8/8 | 107 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ceny na Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR21S15S8/8 | od 85 zł | 2 oferty | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR24S17S8/8 | od 79 zł | 8 oferty | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S8/8 | od 80 zł | 20 oferty | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S6/8 | od 94 zł | 12 oferty | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR32S22S8/8 | od 93 zł | 18 oferty | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR32S22S6/8 | od 94 zł | 8 oferty | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR52S42BS6-8 | od 166 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →