Pamięć RAM Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x8Gb KVR48S40BS6-8
Kingston KVR48S40BS6-8 4800 MHz CL40 5600 MHz CL46 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x8Gb KVR48S40BS6-8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston ValueRAM SO DDR5-4800 C40 SC - 8GB | 191 zł |
Pamięć do laptopa Kingston ValueRAM 8 GB 4800 MT/s DDR5 Non-ECC CL40 SODIM | 161 zł |
Kingston Kvr48s40bs6-8 1x8gb Ddr5 4800mhz Ram Zielony | 165 zł |
Modyfikacje Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x8Gb
Ceny na Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x8Gb KVR48S40BS6-8 | od 161 zł | 3 oferty | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x8Gb KVR56S46BS6-8 | od 173 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →