Pamięć RAM Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR1333D3S9/8G
Kingston KVR1333D3S9/8G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR1333D3S9/8G
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston 8GB DDR3 1333MHz PC3-10600S KVR1333D3S9/8G CL9 SODIMM Laptop Memo | 116 zł |
Kingston 8GB DDR3 1333MHz PC3-10600S KVR1333D3S9/8G SODIMM Laptop Memory R | 64 zł |
Kingston 8GB DDR3 PC3-10600S 1333MHz KVR1333D3S9/8G SODIMM Laptop Memory R | 64 zł |
Kingston 8GB DDR3 1333MHz PC3-10600S KVR1333D3S9/8G SODIMM Laptop Memory R | 73 zł |
Kingston 16GB 2x 8GB DDR3 1333MHz PC3-10600S 2Rx8 KVR1333D3S9/8G Laptop Me | 200 zł |
Kingston 16GB 2x 8GB DDR3 1333MHz PC3-10600S KVR1333D3S9/8G Laptop Memory | 118 zł |
Modyfikacje Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ceny na Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTA-MB1333/8G | od 100 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR1333D3S9/8G | od 64 zł | 6 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTH-X3B/8G | od 100 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP313SD8/8 | od 100 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8 | od 64 zł | 23 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTD-L3CL/8G | od 120 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTH-X3C/8G | od 140 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16S11/8 | od 53 zł | 23 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP316SD8/8 | od 120 zł | 11 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTL-TP3CL/8G | od 120 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP3L16SD8/8 | od 140 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →