Pamięć RAM Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19S8/16
Kingston KVR26S19S8/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19S8/16
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston ValueRAM SO DDR4-2666 C19 SC - 16GB | 199 zł |
Kingston Pamięć DDR4 SODIMM 16GB/2666 CL19 1Rx8 SBKIN4G1626VR10 | 174 zł |
Kingston 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 Non-ECC CL19 SODIMM 1Rx8] RD-DDR4266-KN | 175 zł |
Pamięć KINGSTON (SODIMM\DDR4\16 GB\2666MHz\1.2V\19 CL\Single) | 217 zł |
Kingston Pamięć DDR4 SODIMM 16GB/2666 CL19 1Rx8 57642 | 174 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP421SD8/16 | od 200 zł |
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP424SD8/16 | od 131 zł | 6 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19D8/16 | od 180 zł | 17 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19S8/16 | od 174 zł | 18 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SD8/16 | od 179 zł | 18 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22S8/16 | od 162 zł | 22 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22D8/16 | od 132 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →