Pamięć RAM Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22D8/16
Kingston KVR32S22D8/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22D8/16
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM KINGSTON 16GB 32000MHz | 189 zł |
Kingston 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM] RD-DDR4320-KNG-055 | 200 zł |
Pamięć laptopa Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT/s DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM | 199 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 16GB 32000MHz | 189 zł |
Pamięć do laptopa Kingston ValueRAM, SODIMM, DDR4, 16 GB, 3200 MHz, CL22 ( | 188 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP421SD8/16 | od 200 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP424SD8/16 | od 131 zł | 4 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19D8/16 | od 175 zł | 19 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19S8/16 | od 167 zł | 13 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SD8/16 | od 179 zł | 18 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22S8/16 | od 162 zł | 19 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22D8/16 | od 120 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →