Pamięć RAM GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22S/16G
GOODRAM GR3200S464L22S/16G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22S/16G
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram 16GB DDR4 3200MHz CL22 SODIMM Pamięć Wielobarwny Standard S0231506 | 146 zł |
GOODRAM Pamięć DDR4 SODIMM 16GB/3200 CL22 2048x8 SBGOD4G1632VR11 | 146 zł |
GOODRAM 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-GR-041 | 146 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 3200MHz | 157 zł |
GoodRam SO-DIMM DDR4 16GB 3200MHz CL22 | 166 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G | od 146 zł | 19 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb W-AE24S16G | od 199 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb W-LO26S16G | od 189 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19/16G | od 153 zł | 24 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19S/16G | od 146 zł | 12 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb W-LO32S16G | od 199 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22/16G | od 146 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22S/16G | od 146 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →