Pamięć RAM GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19/16G
GOODRAM GR2666S464L19/16G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19/16G
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram GR2666S464L19/16G Pamięć RAM Zielony 16GB 2666MHz | 153 zł |
GOODRAM DDR4 SODIMM 16GB/2666 CL19 SBGOD4G16OVRB10 | 156 zł |
GOODRAM 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL19 SODIMM] RD-DDR4SO-GR-025 | 153 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2666MHZ DDR4 SODIMM GR2666S464L19/16G | 153 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2666MHZ DDR4 SODIMM GR2666S464L19/16G | 153 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G | od 146 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb W-AE24S16G | od 199 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19/16G | od 153 zł | 20 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19S/16G | od 146 zł | 12 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb W-LO32S16G | od 199 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22/16G | od 146 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22S/16G | od 146 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →