Pamięć RAM Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SD8/16
Kingston KCP426SD8/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SD8/16
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Pamięć notebookowa 16GB KCP426SD8/16 SDKINKCP016N261 | 186 zł |
Kingston Dedicated KCP426SD8/16 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL19 SODIMM] RD- | 196 zł |
Kingston Pamięć notebookowa 16GB KCP426SD8/16 120255 | 189 zł |
Pamięć KINGSTON SODIMM DDR4 16GB 2666MHz 17CL 1.2V SINGLE | 230 zł |
Kingston Pamięć notebookowa 16GB KCP426SD8/16 120255 | 186 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP421SD8/16 | od 200 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP424SD8/16 | od 131 zł | 6 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19D8/16 | od 180 zł | 17 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19S8/16 | od 174 zł | 17 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SD8/16 | od 179 zł | 17 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22S8/16 | od 162 zł | 21 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22D8/16 | od 132 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →