Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22D8/16
Kingston KVR32S22D8/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22D8/16
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM] RD-DDR4320-KNG-055 | 200 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 16GB 32000MHz | 189 zł |
Kingston DDR4 16GB(2R) 2933 CL22 SODIMM Zielony | 189 zł |
Pamięć RAM KINGSTON 16GB 32000MHz KVR32S22D8 16 | 189 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP424SD8/16 | від 131 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19D8/16 | від 180 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR26S19S8/16 | від 174 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SD8/16 | від 179 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22S8/16 | від 162 zł | 22 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KVR32S22D8/16 | від 132 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →